SOODSAMAD TOOTED

Siin on väike valik meie poolt pakutavatest soodsama hinnaklassiga toodetest.

Harva on meil võimalus fantaasial vabalt lennata lasta, ikka on otsitaval omad piirid ja liiga sageli just eelarve näol. Paljud kliendid soovivad tavapärasest erilisemaid tooteid, aga limiteeritud eelarve juures on see üsna keeruline ettevõtmine.

NB! Kuna tegemist on Lääne Euroopas valmistatud Premium ja Eksklusiivklassi toodetega, siis on siiski kohatu võrrelda nende toodete hindu ehituspoodides pakutava laiatarbe masstoodanguga ja Aasia odavtoodanguga. Tegemist on omas klassis soodsamate valikutega. Nendel toodetel on hinna ja kvaliteedi suhe väga hea ja kui kuskil pakutakse palju odavamat analoogi, siis on üldjuhul on soodsam hind saadud viletsamate materjalide ja nigelama kvaliteedi arvelt.

 Meie spetsialiteet on suur valik, aga selle üüratu valiku seast just selle õige ja sobiva toote leidmine on väga aeganõudev protsess. Praktika näitab, et sageli üritatakse ikkagi iseseisvalt sobivad tooted leida, aga iseseisvalt otsides jääb Teie valik väga piiratuks.
Parim lahendus on lasta meil see otsimine Teile ära teha, aga selleks peaksite endale enam vähem selgeks tegema mida Te otsite, mis stiilis-värvis-suuruses need tooted võiksid olla, kas on mingeid konkreetseid tehnilisi eeltingimusi ja millises suurusjärgus on eelarve.