+372 56 47 00 01
info@vannistuudio.ee | Saada kiri SIIT | VANNITOAD NÕUDLIKULE MAITSELE!
Telefon: +372 5647 0001
E-post: info@vannistuudio.ee
Aadress: Tuukri 50 Tallinn 10120

Torumees

KUTSU TORUMEES!

Põhilisteks vannitoa toodete pika „eluea“ alusteks on õige paigaldus, hoolikas kasutamine, regulaarne puhastamine ja õigeaegne tehniline hooldus.
Kui hoolikas kasutamine ja regulaarne puhastamine peaks igaühele võimetekohane olema, siis paigaldus ja tehniline hooldus nõuavad juba erialalisi teadmisi, kogemusi ja sageli ka spetsiifilisi tööriistu.

Pakume sanitaartehnika paigaldamiseks ja hoolduseks spetsialisti abi.
Meie spetsialisti töötund maksab 40,00 € (KM sisaldub).
Tallinna linna piires kohalesõit sisaldub hinnas.
Väljaspool Tallinna on kohalesõidu lisa 0,3 € /kilomeeter.
Parkimistasuga aladel lisandub töö hinnale ka parkimistasu.
Suuremahuliste tööde puhul hind eraldi kokkuleppel.

PAIGALDUS
Müüme tavapärasest erinevat kaupa ja sageli on ka sellel kaubal paigaldus tavapärasest erinev. Üllatavalt sageli kohtame olukordi kus toodetega on tekkinud probleemid, kuna need on valesti või lohakalt paigaldatud (ka professionaalse santehniku poolt).
Kindlasti on parim lahendus meie toodete paigaldamiseks meie enda spetsialist, kellel on nende paigaldamiseks piisavad eelteadmised ja pikaajaline kogemus.
Kindlasti saame hästi hakkama ka mitte Vannistuudiost ostetud sanitaartehnika paigaldamisega.

HOOLDUS
Väga levinud probleemiks on pisivigade mitte kohene likvideerimine, mistõttu kergelt parandatav pisiviga on ühel hetkel kasvanud suureks probleemiks.
Hingedest natukene loksuv prill-laud või kinnitusest logisev riiul, mille kordategemiseks on vaja ainult kruve pingutada, võivad üllatavalt kergelt puruneda. Väike tõrge WC poti paagi mehhanismis, mille kordategemine on ühe näpuliigutuse kaugusel, võib ühel õnnetul hetkel tähendada kogu mehhanismi vahetamist. Tilkuval segistil, mille kordategemiseks on vaja ainult sisu puhastada, peab mõne aja pärast juba hoopis uued sisud paigaldama.
Kutsuge meie tehnik Vannistuudiost ostetud toodetele tehnilist hooldust tegema ja kas või lihtsalt kontrollima, kas kõik on paigaldatud ja komplekteeritud nõuetekohaselt ja kas kõik ühendused on korrektsed jne..

  • VANNISTUUDIO
    Ekspressi Maja • Narva mnt 13 • Tallinn 10151
    Avatud: E – R 10.00 – 18.00 • L kokkuleppel 11.00 – 14.00

  • Telefon: +372 56 47 00 01
    E-post: info@vannistuudio.ee