+372 56 47 00 01
info@vannistuudio.ee | Saada kiri SIIT | VANNITOAD NÕUDLIKULE MAITSELE!
Telefon: +372 5647 0001
E-post: info@vannistuudio.ee
Aadress: Tuukri 50 Tallinn 10120

Soodsamad tooted

SOODSAMAD TOOTED

Siin on väike valik meie poolt pakutavatest soodsama hinnaklassiga toodetest koos detailsema infoga (mõõdud, materjalid, hinnad). Harva on meil võimalus fantaasial vabalt lennata lasta, ikka on otsitaval omad piirid ja liiga sageli just eelarve näol. Väga paljud kliendid soovivad tavapärasest erilisemaid tooteid, aga limiteeritud eelarve juures on see üsna keeruline ettevõtmine. Kergendame Teie otsinguid mõningate eelselekteeritud valikutega meie poolt pakutatavatest soodsamatest toodetest. NB! Kuna tegemist on Lääne Euroopas valmistatud Premium ja Eksklusiivklassi toodetega, siis on siiski kohatu võrrelda nende toodete hindu ehituspoodides pakutava laiatarbe masstoodanguga ja Aasia odavtoodanguga. Tegemist on omas klassis soodsamate valikutega. Enamus juhtudel on hinna ja kvaliteedi suhe väga hea ja kui kuskil pakutakse palju odavamat analoogi, siis on üldjuhul on soodsam hind suures osas saadud nigelama kvaliteedi arvelt.
NB! Kuna hinnad muutuvad sageli liiga kiiresti, siis oleme märkinud siia ainult hinna suurusjärgu käesolevale lehele sisestamise hetke seisuga.
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

 Meie spetsialiteet on suur valik, aga selle üüratu valiku seast just selle õige ja sobiva toote leidmine on üsna aeganõudev nõudev protsess. Parim lahendus on lasta meil see otsimine Teile ära teha, aga selleks peaksite endale enam vähem selgeks tegema mida Te täpsemalt otsite, mis stiilis-värvis-suuruses need tooted võiksid olla, kas on mingeid konkreetseid tehnilisi eeltingimusi ja millises suurusjärgus on eelarve. Kuna praktika näitab, et väga paljud kliendid soovivad ikkagi iseseisvalt valikud teha või siis ennast asjadega enam vähem kurssi viia ennem lõpliku valiku tegemist, siis oleme koostanud valikuliselt väikese loetelu pakutavatest toodetest.

VABANDAME!
Andmete väga suure mahu tõttu ei ole me veel jõudnud kogu infot avaldada.

  • VANNISTUUDIO
    Ekspressi Maja • Narva mnt 13 • Tallinn 10151
    Avatud: E – R 10.00 – 18.00 • L kokkuleppel 11.00 – 14.00

  • Telefon: +372 56 47 00 01
    E-post: info@vannistuudio.ee